Ohlášky 26. listopadu – Slavnost Ježíše Krista Krále

Ne 1. neděle adventní

Út 16,30 hodin po mši svaté půlhodinová adorace

Čt, Pá 16,30

Příští neděli proběhne při obou mších svatých žehnání adventních věnců. Doporučuji zvláště v době adventní využívat farní knihovnu a přečíst alespoň jednu duchovní knihu.

V kostele je nově k dispozici dětský křesťanský časopis „Nezbeda“. Součástí je i příloha pro předškolní děti „Cvrček“. Vyšlo nové číslo.

Nezapomeňte si brát také časopis havířovských farností „Maranna“.

V zákristii je možné si zakoupit kalendáře na postavení na příští rok. Cena za jeden je 80 Kč.

Sbírka na katolická media vynesla 7 450 Kč.

Velice děkuji za předvánoční úklid kostela.

Setkání farní rady proběhne ve čtvrtek 7. 12. hned po mši svaté cca v 17,15 hodin.

Přestože advent začíná až příští neděli, už dnes večer v 17:30 můžete v České televizi sledovat první adventní koncert, který je na podporu našeho Centra pro rodinu a sociální péči. Centrum pro rodinu vám za vaši podporu už teď děkuje.