Ohlášky 10. prosince – 2. neděle adventní

Út 16,30 hodin po mši svaté půlhodinová adorace

Čt, Pá 16,30

So 10,00 s udělováním svátosti nemocných

Prožíváme dobu adventní, ve které církev doporučuje zvláště v rodinách modlitbu sv. Růžence.  Doporučuji také zvláště v době adventní využívat farní knihovnu a přečíst alespoň jednu duchovní knihu.

Pokorně prosím o pomoc s přípravou „Betléma“. První část přípravy proběhne v neděli 17. 12. 2023 po mši svaté a druhá část zdobení stromků a dokončení „Betléma“ se uskuteční v sobotu 23. 12. od 9,00 hodin.

V kostele je nově k dispozici dětský křesťanský časopis „Nezbeda“. Součástí je i příloha pro předškolní děti „Cvrček“. Vyšlo nové číslo.

Nezapomeňte si brát také časopis havířovských farností „Maranna“.

V zákristii je možné si zakoupit kalendáře na postavení na příští rok. Cena za jeden je 80 Kč.

V sobotu v 10,00 hodin bude mše svatá se společným udělováním svátosti nemocných.

Příští týden do pátku nebude farář ve farnosti. Zastupovat jej bude P. František Baroš.