Ohláška 4. února – 5. neděle v mezidobí

4. února – 5. neděle v mezidobí

Svátky v týdnu:

Po Památka sv. Agáty, panny a mučednice

Út Památka sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků

So Památka sv. Scholastiky, panny

 

Pořad bohoslužeb

Út 16,30 po mši svaté půl hodiny adorace

St 18,00

Čt, Pá 16,30

Ne 8,30 hodin, 10,15 hodin

 

Děkuji za pomoc s úklidem vánoční výzdoby.

Pohřeb naší farnice paní Milady Protivínské, proběhne ve středu 7. února 2024 v 11,00 hodin v Brně-Tuřany. Vykonala velice mnoho pro farnost i pro mnohé z nás. Prosím provázejte ji modlitbou.

 

Příští týden bude farář P. Petr Piler na duchovních cvičeních. Zastupovat jej bude P. František Baroš.

 

V uplynulých letech jsme se v naší diecézi setkali s několika případy odchodu kněze z kněžské služby. Jedna z těchto událostí je v naší diecézi velmi čerstvá. Vím, že takové zprávy mohou otřást důvěrou v církev. Rád bych vás v této souvislosti pozval na dlouhou cestu odpuštění a smíření, která je s těmito případy často spojená. Prosím o modlitbu za kněze a rodiny v diecézi, bratrskou spolupráci s vašimi kněžími a také o křesťanské přijetí těch, kteří se z kněžské služby rozhodli odejít. I oni k církevnímu společenství pevně patří.

 

+ biskup Martin